Şanslı WiFi Kablosuz Balık Bulucu 50 M 12 Diller Sonar Fishfinder APP Android IOS deniz balığı Tespit Bulucu sonar balıkçılık için # C5

Yeni ürün

Stokta var

₺521.30

₺778.09

-33 %

Etiketler:

Ucuz Şanslı WiFi Kablosuz Balık Bulucu 50 M 12 Diller Sonar Fishfinder APP Android IOS deniz balığı Tespit Bulucu sonar balıkçılık için # C5, Yüksek Kalite Şanslı WiFi Kablosuz Balık Bulucu 50 M 12 Diller Sonar Fishfinder APP Android IOS deniz balığı Tespit Bulucu sonar balıkçılık için # C5, Çin Balık Bulma Tedarikçiler


Sıcak İpuçları: Çin Yeni Yıl dönemi Sırasında, rus yurtdışı mal depolar sevk edilecektir normalde, içinde 1-3 iş günü sonra ödeme. Mal çin depo sevk Şubat 11th 2019 yıl içinde. Sizin destek ve anlayış için teşekkür ederim geçtiğimiz yıl. Biz 2019 yıl içinde size tüm diliyoruz!
Şanslı Orijinal WIFI Balık bulucu FF916 12 Diller + araba şarjı 45 m, Wi-Fi 50 M
Bu WiFi balık bulucu okyanus kullanılabilir, nehir veya göl ve bu tespit için harika balık herhangi bir tatlı su veya tuzlu su. WiFi dönüştürücü gönderir bir ses dalgası sinyal, iade "echoes" akıllı cihazlar için WiFi teknolojisi ile iletilir gibi cep telefonu, daha sonra tüm sualtı bilgi ekranda görüntülenir, dahil su derinlik, su sıcaklık, alt kontur, balık konumu ve derinlik.
Özellikleri: Kablosuz WiFi Balık Bulucu ile WiFi aralığı kadar 50 M, akıllı cihazlar her türlü destekler. Bir balık bulucu olarak kullanılabilir ve bir derinlik. Çalışma derinliği kadar 45 m sualtı Dahili su sıcaklık sensörü. Sesli balık ve derinlik alarmı Simülasyon modu ile. Kablosuz sinyal amplifikatörü ile gel, kablosuz sinyal ve Wi-Fi çalışma aralığı artırmak geliştirmek, şans daha tespit balık. 90-derecelik açısı ile, doğru balık yerleri algılar ve taze ve tuzlu su hem de derinlik. 125 KHz sonar resepsiyon, anti-parazit, uygun almak ve iletmek için sinyal. Algılar ve görüntüler büyük ve küçük balık veya grup büyük ve küçük balık. Otomatik olarak ayırt balık boyutları, ekran su derinliği, sıcaklık ve sualtı görünüm. Dahili şarj edilebilir lityum pil tarafından desteklenmektedir. Amatör ve profesyoneller için tasarlanmış. Kullanılabilir okyanus, nehir veya göl.

Sonar Frekans Kablosuz
Güç Kaynağı 3.7 V Lityum-iyon Pil
Marka Adı LUCKY
Sonar Kapsamı 90 degrees
Aralığı algılama 0,6-73 Metre
Güç Girişi DC 10 - 18V
dil Russian English 12 languages
Depth Capability 135 feet( 45 m)
design Waterproof
Type wifi fish finder
Language Russian language English and other 12 languages
WIFI operating range 50m
WIFI frequency 2.4GHz
Charging indicator red light
Working indicator blue light
Manual Approved Language English&Russian
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 21cm x 17cm x 9cm (8.27in x 6.69in x 3.54in)

Bir değerlendirme yazın

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler