TV Anten Kapalı HDTV Dijital 60 Miles Aralığı Güçlendirilmiş 1080 P ile Ayrılabilir Amplifikatör Sinyal Booster, USB Güç Kaynağı ve 1

Yeni ürün

Stokta var

₺50.19

₺62.77

-20 %

Etiketler:

Ucuz TV Anten Kapalı HDTV Dijital 60 Miles Aralığı Güçlendirilmiş 1080 P ile Ayrılabilir Amplifikatör Sinyal Booster, USB Güç Kaynağı ve 1, Yüksek Kalite TV Anten Kapalı HDTV Dijital 60 Miles Aralığı Güçlendirilmiş 1080 P ile Ayrılabilir Amplifikatör Sinyal Booster, USB Güç Kaynağı ve 1, Çin Amplifikatör Tedarikçiler


Ücretsiz Dijital HD Içeriği: 1080 p kadar HD içerik almak yerel yayın kuleleri ve istasyonları olmadan herhangi bir aylık abonelikleri. Bu anten anten portuna bağlayın TV seti.
Maksimum Sinyal Aralığı 100 Miles: kadar bir dizi 100 mil/97 km oynatma pürüzsüz tutmak için büyük sinyal geçişi için izin verir herhangi bir hıçkırık veya donma olmadan.
Güçlendirilmiş Güç Sinyal Güçlendirici ile: sinyal booster anten sonuna ekler güçlü sinyalleri sağlamak için. Bir dahil güç adaptörü powered tutar.
Ultra-Ince Tasarım: ultra-ince tasarım anten tutmak anlamına gelir bir düşük profil üzerine bağlı iken duvarlar veya windows. Bu eğlence alanı şık tutmak için yardımcı olur ve ücretsiz dağınıklığı gelen.
Uzun Kablo için Daha Fazla Yerleştirme Seçenekleri: ulaşmak yüksek ve optimal yerleştirme alanlar için daha fazla sinyal yakalama ile uzun, 16.4ft/5 m kablo bağlantı.

renk Black
Marka Adı iMice
Kanal Başına maksimum Güç 25w
Model Numarası control
Kanallar 1
paket Evet
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 2cm (7.87in x 5.91in x 0.79in)

Bir değerlendirme yazın

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler