LODFIBER 20 M ST-ST Açık Zırhlı 10G OM3 MM 4 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu

Yeni ürün

Stokta var

₺403.84

Etiketler:

Ucuz LODFIBER 20 M ST ST Açık Zırhlı 10G OM3 MM 4 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu, Yüksek Kalite LODFIBER 20 M ST-ST Açık Zırhlı 10G OM3 MM 4 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler


20 M ST-ST Açık Zırhlı 10G OM3 MM 4 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
20 M ST-ST Açık Zırhlı 10G Om3 modlu 4 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
İçeren: 1 parça
bağlayıcı Tipi: ST/UPC-ST/UPC
mesafe: 20 Metre
tellerinin: 4 Ipliklerini
çekirdek Kaplama Çapı: 10G Om3 modlu 50/125
mantolama: Açık Zırhlı (Kapalı için de uygundur), Siyah Mantolama.
konnektörler: Male

Marka Adı LODFIBER
Model Numarası 20M-OM3ST-4Strands
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 8cm x 10cm (5.91in x 3.15in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler