Dijital LCD DC Için 60 V/100A Denge Gerilim RC Pil Güç Analizörü Watt Metre Toptan

Yeni ürün

Stokta var

₺69.58

₺81.86

-15 %

Etiketler:

Ucuz Dijital LCD DC Için 60 V/100A Denge Gerilim RC Pil Güç Analizörü Watt Metre Toptan, Yüksek Kalite Dijital LCD DC Için 60 V/100A Denge Gerilim RC Pil Güç Analizörü Watt Metre Toptan, Çin Parçalar ve Aksesuarlar Tedarikçiler


RC Wattmetre Watt Metre Dijital LCD 60 V/100A DC Gerilim Akım Güç Dengeleyici Pil Checker Analiz Monitör
açıklama:
tanıtmak:
profesyonel RC Watt Metre RC hobi için mükemmel bir ektir olduğunu, DC devreleri, güneş sistemi, tekne/RV & Pil Yedekleme sistemleri!
bu sadece bir watt metre-bu All-In-Bir Metre! bir güç metre, bir volt metre, bir amp-saat metre, ampermetre ve enerji metre. her şeyi bir ünitede tüm! bu mükemmel bir sorun giderme aracı. bu all-in-one analiz watt metre için vazgeçilmezdir, test ve sorun giderme için herhangi bir DIY DC güç proje.
özelliği: 100% Brand New ve yüksek kalite. dijital LCD ekran açık net sayı okumaları verir. 100 amper kadar aralıklı kolları ve 50 amper sürekli görev. pil yük ucunu bağlanması gerçek zamanlı pil şarj okuma sağlar. kolları 0-60 volt. 12 üzerinde çalışır, 24, 36, ve 48 volt pil banka sistemleri. son derece düşük güç tüketimi 7 mA. herhangi daha verimli LED metre. tedbir enerji (wh), şarj (ah), güç (w), akım (A) ve gerilim (V). doğru ve hassas 0.01 Bir akım ve 0.01 V gerilim çözünürlükleri. için önlemler pik Amper, tepe Watt (Doc Wattson hariç) ve Gerilim minimum (sarkma). sağlam-60 V de 50A sürekli ve 100 A zirve kolları. bir tel gibi davranır yani modelin performansını etkilemez. hassas Alu-Krom akım algılama direnci, berabere sadece 0.001 Ohm direnci ve devresi ile sadece 7 mA. ADC çözünürlüğü ve diferansiyel ölçüm amplifikatörleri artırmak için DSP kullanır gürültü bağışıklığı artırmak için.

boyut Vehicles & Remote Control Toys
Model Numarası UAN11578
malzeme Kompozit Malzeme
RC Parçaları & Aksesuarları Hız Kontrolörleri
Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme Hidrolik Şanzuman
Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar ESC
Dört tekerlekten Sürücü Özellikler montaj
aracı Malzemeleri boyama
Araç Tipi için helikopterler
Teknik parametreler Değer 4
kullanım Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 6cm x 4cm x 1cm (2.36in x 1.57in x 0.39in)

Bir değerlendirme yazın

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler